Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne

Proces windykacyjny MŚP

Pomagamy budować i doskonalić procesy windykacyjne w małych i średnich firmach. Doradzamy jaki wybrać CRM, jak ustalić ścieżki upominawcze, kiedy dzwonić, kiedy wysyłać pisma, kiedy maile, a kiedy smsy. Posiadamy sprawdzone i skuteczne szablony wezwań. Pomożemy Ci kompleksowo stworzyć profesjonalny dział windykacji od A do Z.

Sztuczna Inteligencja (AI)

Wydaje się, że boty w windykacji telefonicznej są nieuniknione. Pytanie tylko kto jako pierwszy będzie miał pełnowartościowych windykatorów AI. Jak skonfiguruje ścieżki negocjacyjne? Jak dobrze nauczy swoje boty negocjować, otwierać i zamykać rozmowy? Używać reguł wywierania wpływu? Prowadzić diagnozę finansową, argumentować stanowisko? Służymy pomocą w takich projektach.

Długofalowe projekty rozwojowe

Jeżeli chcesz by Twoi windykatorzy czerpali satysfakcję z pracy i nie tracili motywacji warto zastanowić się nad długofalowym projektem rozwojowym z możliwością stałego monitoringu zmian w zakresach kompetencji, motywacji, satysfakcji i efektów biznesowych.

Audyty

Jeżeli szukasz szans na podniesienie efektywności swojego działu windykacji, to nie można zacząć inaczej, niż od audytu. Od diagnozy tego, które obszary warto udoskonalić, a które funkcjonują dobrze i jak zadbać o to, by tak pozostało. Weryfikujemy kompetencje windykatorów, trenerów, managerów, sprawdzamy siłę procesów, badamy obowiązujące systemy motywacyjne.

Arkusze i narzędzia odsłuchowe

W większości firm jeśli zapytacie windykatorów: Czy lubicie odsłuchy? To chóralnie i bez wahania odpowiedzą: NIE! Jak więc sprawić by odsłuchy służyły rozwojowi, windykatorzy chcieli z nich korzystać, a arkusze pomagały osiągać kluczowe cele biznesowe?

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora