Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne

Bo to okazja do zdobycia praktycznych i sprawdzonych przez setki windykatorów narzędzi perswazyjnych, w niezwykle atrakcyjnej i efektywnej formule szkoleniowej. Jest to jedyne w Polsce szkolenie windykacyjne łączące w sobie elementy grywalizacji i wykorzystujące Mobilne Call Center, z którego nie wyjdziesz tylko i wyłącznie z nową wiedzą, ale i nowymi, przydatnymi w codziennej pracy, umiejętnościami.

 

poznasz, a następnie przetrenujesz techniki, które stosują najlepsi windykatorzy

dowiesz się jakie zwroty zwiększają siłę przekazu, a jakie osłabiają pozycję negocjacyjną i kierują na manowce

zbierzesz kilkadziesiąt sprawdzonych technik: neutralizacji wymówek, argumentacji, kontroli, negocjacji, otwierania i zamykania rozmowy

✔ zwiększysz komfort i skuteczność pracy dzięki nowym kompetencjom

 

„Szkolenie bardzo profesjonalne, innowacyjne pod względem formy, niesamowicie praktyczne…”

Emilia Bartosik, Kierownik Zespołu

„Szkolenie wyróżnia się na tle innych nie tylko sposobem jego prowadzenia, ale również możliwością przetestowania zdobytych umiejętności za pomocą mobilnego CC…”

Izabela Patek, p.o. Kierownika Działu Monitoringu Należności

„…Co warto podkreślić inwestowanie w ich szkolenia zwraca się”

Iwona Chmielewska-Frąk, Dyrektor Departamentu Monitoringu i Windykacji

DZIEŃ 1:

RYWALIZACJA: Przez cały pierwszy dzień szkolenia będziesz częścią rozgrywki toczonej przy ośmiu kolejnych stolach gier. Każdy stół rozwinie u Ciebie inną kompetencję windykacyjną.

TECHNIKI: W trakcie pierwszego dnia szkolenia skompletujesz kilkadziesiąt technik windykacyjnych, które trafią do Twojego segregatora.

skrpytSKRYPTY: Inaczej niż w tradycyjnych szkoleniach, tutaj od Ciebie będzie zależało jak gruby segregator będziesz miał opuszczając szkolenie.  Dwóch identycznych nie będzie.

dialog perswazyjnyDIALOG: Nie samą grą uczestnik żyje. Podczas szkolenia odbywają się tzw. Okna Dialogu Perswazyjnego, na których będziesz miała czas na refleksję, wyciąganie wniosków i pytania.

nagrodaNAGRODA: Ostatecznym celem gry w pierwszym dniu jest zdobycie nagrody głównej ukrytej w sejfie. To pakiet ponad 100 zwrotów windykacyjnych powyciągany z rozmów najlepszych windykatorów, do natychmiastowego zastosowania.

DZIEŃ 2:

praktyczny trening technikMOBILNE CALL CENTER: W drugim dniu szkolenia wykorzystujemy Mobilne CC, dzięki czemu będziesz mógł na gorąco testować zdobyte techniki, a następnie otrzymasz informację zwrotną.

Szczegółowy program szkolenia – pobierz. 

Trener

Krzysztof Tomczuk – Ekspert w zakresie perswazji windykacyjnej. Gorący zwolennik wprowadzania naukowo potwierdzonych narzędzi wywierania wpływu do rozmów windykacyjnych.

Propagator nowoczesnych metod szkoleniowych. Pasjonat pomiarów czynników skuteczności interwencji windykacyjnych.

Pracował jako telewindykator w dwóch dużych bankach i firmie windykacyjnej. Swój pierwszy milion ściągnął w 2008 roku.

Regularnie odsłuchuje rozmowy windykatorów z różnych branż w ramach audytów przed szkoleniami oraz monitoringów poszkoleniowych. Jest autorem DNA Windykatora – narzędzia do pomiarów jakości perswazyjnej i negocjacyjnej. Osobiście odsłuchał prawie 20000 rozmów.

Co? Gdzie? Kiedy?

Formuła szkolenia: Grywalizacja + Mobilne CC
Miejsce i termin: 28-29/10/2019, Warszawa, ul. Kolejowa 47 lok.U-23 [STACJA WIEDZY]

Cena za uczestnika: 1090 netto/uczestnik
Ilość uczestników: 12

Godziny trwania: dzień 1 (9.00-17.00) dzień 2 (8.00-16.00)

✓ 2-dniowe szkolenie „PROFESJONALNY WINDYKATOR – GRY WINDYKACYJNE”
✓Pełny catering (przerwy kawowe, obiadowe)
✓ Indywidualne skrypty poszkoleniowe
✓ Certyfikat „Profesjonalny windykator”
✓ 30-dniowe darmowe konsultacje (telefonicznej i mailowe)

Zgłoszenia:

tel: 668 164 517
mail: biuro@architekciwindykacji.pl

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora