Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Bo to okazja do zdobycia kluczowych kompetencji w zakresie obsługi klienta spóźniającego się z płatnościami. Oprócz praktycznych i sprawdzonych przez setki windykatorów narzędzi perswazyjnych do wykorzystania w rozmowie telefonicznej, dowiesz się również jak zaprojektować proces windykacyjny w swojej firmie. Kiedy wykonać telefon, kiedy wysłać, maila, kiedy smsa, a kiedy pisemne wezwanie do zapłaty? Gdzie w procesie umieścić BIG? Jak własnymi siłami stworzyć profesjonalny dział windykacji, bez konieczności zamrażania pieniędzy na długie miesiące, bądź sprzedawania czy zlecania ich do firm windykacyjnych.

Co zyskasz?

poznasz, a następnie przetrenujesz techniki, które stosują najlepsi windykatorzy

dowiesz się jak ustawić proces windykacyjny w swojej firmie

zdobędziesz sprawdzone i skuteczne szablony wezwań do zapłaty, maili oraz smsmów 

nauczysz się raportować efekty swojej pracy przełożonym 

✔ zwiększysz komfort i skuteczność pracy dzięki nowym kompetencjom

 

„Szkolenie bardzo profesjonalne, innowacyjne pod względem formy, niesamowicie praktyczne…”

Emilia Bartosik, Kierownik Zespołu

„Szkolenie wyróżnia się na tle innych nie tylko sposobem jego prowadzenia, ale również możliwością przetestowania zdobytych umiejętności za pomocą mobilnego CC…”

Izabela Patek, p.o. Kierownika Działu Monitoringu Należności

„…Co warto podkreślić inwestowanie w ich szkolenia zwraca się”

Iwona Chmielewska-Frąk, Dyrektor Departamentu Monitoringu i Windykacji

DZIEŃ 1:

RYWALIZACJA: Przez cały pierwszy dzień szkolenia będziesz częścią rozgrywki toczonej przy ośmiu kolejnych stolach gier. Każdy stół rozwinie u Ciebie inną kompetencję windykacyjną.

TECHNIKI: W trakcie pierwszego dnia szkolenia skompletujesz kilkadziesiąt technik windykacyjnych, które trafią do Twojego segregatora

skrpyt

SKRYPTY: Inaczej niż w tradycyjnych szkoleniach, tutaj od Ciebie będzie zależało jak gruby segregator będziesz miał opuszczając szkolenie.  Dwóch identycznych nie będzie.

dialog perswazyjny

DIALOG: Nie samą grą uczestnik żyje. Podczas szkolenia odbywają się tzw. Okna Dialogu Perswazyjnego, na których będziesz miała czas na refleksję, wyciąganie wniosków i pytania.

nagroda

NAGRODA: Ostatecznym celem gry w pierwszym dniu jest zdobycie nagrody głównej ukrytej w sejfie. To pakiet ponad 100 zwrotów windykacyjnych powyciągany z rozmów najlepszych windykatorów, do natychmiastowego zastosowania.

DZIEŃ 2:

praktyczny trening technik

MOBILNE CALL CENTER: W drugim dniu szkolenia wykorzystujemy Mobilne CC, dzięki czemu będziesz mógł na gorąco testować zdobyte techniki, a następnie otrzymasz informację zwrotną.

Znalezione obrazy dla zapytania process icon

PROCES WINDYKACYJNY, SZABLONY, RAPORTYOprócz treningu nauczysz się ustawiać proces windykacyjny w swojej firmie, poznasz sprawdzone szablony: maili, wezwań drukowanych, oraz smsów. Nauczysz się także raportować efekty swojej pracy przełożonemu. 

Program szkolenia

Trener

Krzysztof Tomczuk – Ekspert w zakresie perswazji windykacyjnej. Autor podręcznika „Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy”.

Propagator nowoczesnych metod szkoleniowych. Pasjonat pomiarów czynników skuteczności interwencji windykacyjnych.

Pracował jako telewindykator w dwóch dużych bankach i firmie windykacyjnej. Swój pierwszy milion ściągnął w 2008 roku.

Regularnie odsłuchuje rozmowy windykatorów z różnych branż w ramach audytów przed szkoleniami oraz monitoringów poszkoleniowych. Jest autorem DNA Windykatora – narzędzia do pomiarów jakości perswazyjnej i negocjacyjnej. Osobiście odsłuchał prawie 20000 rozmów.

Co? Gdzie? Kiedy?

Formuła szkolenia: Grywalizacja + Mobilne CC
Miejsce i termin: 16-17/03/2023, Warszawa, ul. Kolejowa 47 lok.U-23 [STACJA WIEDZY]
Cena za uczestnika: 1190zł netto (1463,70zł brutto)
Ilość uczestników: 12 (wolne miejsca: 2)
Godziny trwania: dzień 1 (9.00-17.00) dzień 2 (8.00-15.00)

✓2-dniowe szkolenie „PROFESJONALNY WINDYKATOR – Mała i Średnia firma”
✓Pełny catering (przerwy kawowe, obiadowe)
✓Indywidualne skrypty poszkoleniowe
✓Certyfikat „Profesjonalny windykator”
✓30-dniowe darmowe konsultacje (telefonicznej i mailowe)

Zgłoszenia:

tel: 668 164 517
mail: biuro@architekciwindykacji.pl

1. Dane uczestników

2. Dane do faktury

3. Potwierdzenie udziału

Potwierdzenie uczestnictwa:

a) Wysłanie zgłoszenia traktowane jest jako akceptacja warunków udziału i stanowi rezerwację miejsca na szkoleniu;
b) Potwierdzeniem uczestnictwa jest wpłata na konto zgodnie z przekazaną fakturą VAT. Faktura VAT zostanie wystawiona na 30 dni przed szkoleniem z 7-dniowym terminem płatności;
c) Jeżeli do szkolenia pozostaje mniej niż 30 dni, faktura zostanie wystawiona w dniu zgłoszenia z 7-dniowym terminem płatności;
d) Faktura zostanie przesłana na wskazany w formularzu adres e-mail;

Rezygnacja z uczestnictwa:

a) Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu bez ponoszenia żadnych kosztów, może nastąpić wyłącznie w formie pisemnej na 21 dni przed terminem szkolenia;
b) Rezygnację należy przesłać na adres e-mail: biuro@architekciwindykacji.pl;

Odwołanie lub zmiana terminu szkolenia:

a) Architekci Windykacji zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zaproponowania nowego terminu szkolenia, w przypadku niezebrania pełnej grupy;
b) W przypadku odwołania szkolenia lub braku akceptacji nowych terminów przez Uczestnika Architekci Windykacji zwrócą całość uprzednio wniesionych przez Uczestnika opłat w terminie do 3 dni od odwołania szkolenia;

4. Akceptacja udziału

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora