Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne

Uwaga: Brak miejsc. Mamy komplet uczestników!

Bo to szansa na zebranie nie tylko narzędzi stricte trenerskich dotyczących projektowania szkoleń dla windykatorów, pracy z grupą, pracy indywidualnej, wystąpień publicznych oraz badania efektywności działań rozwojowych, ale także możliwość poznania kluczowych kompetencji windykacyjnych mających największy wpływ na uzyskiwane przez windykatorów wyniki. No i oczywiście drugiego takiego szkolenia zbudowanego na mechanice grywalizacji dla trenerów nie znajdziecie:)

poznasz model profilowania windykatorów i mierzenia poziomu ich kompetencji

dowiesz się jakie są kluczowe mechanizmy, o których należy pamiętać przy projektowaniu szkoleń 

nauczysz się tworzyć konspekty szkoleniowe 

✔ doświadczysz na sobie najskuteczniejszego modelu przekazywania wiedzy

✔ poznasz metody analizy i identyfikacji potrzeb

 ✔ dowiesz się czym jest scena trenerska i jak pracować z flipchartem   

✔ zobaczysz jak wyglądają te bardziej i te mniej efektywne arkusze odsłuchowe  

 ✔ nauczysz się jak przeprowadzać ewaluację poszkoleniową, jak mierzyć efekty swoich działań i jak je raportować   

„Szkolenia o dużej wartości merytorycznej ubrane w atrakcyjną formułę…”

Izabela Krześniak, Dyrektor Departamentu Kontroli Jakości

„Uczestnicy bardzo wysoko ocenili poziom merytoryczny, sposób prowadzenia, przydatność  i możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych podczas warsztatów.”

Marzena Wojtyńska, HR Manager

„…Każdemu kto poszukuje sprawdzonych trenerów windykacji i chce mieć pewność skutecznie przeprowadzonych warsztatów i zrealizowanych procesów polecam współpracę z Architektami Windykacji.”

Tomasz Krzeszowski-Waloszek, HR Manager

DZIEŃ 1:

RYWALIZACJA: Przez cały pierwszy dzień szkolenia będziesz częścią rozgrywki toczonej przy ośmiu kolejnych stolach gier. Każdy stół rozwinie u Ciebie inną kompetencję trenerską.

METODY: W trakcie pierwszego dnia szkolenia skompletujesz kilkanaście różnego rodzaju metod szkoleniowych. od tych związanych z analizą potrzeb, przez modele projektowania szkoleń po sposoby pracy 1 na 1 i ewaluacji.

skrpyt

SKRYPTY: Inaczej niż w tradycyjnych szkoleniach, tutaj od Ciebie będzie zależało jak gruby segregator będziesz miał opuszczając szkolenie.  Dwóch identycznych nie będzie.

dialog perswazyjny

DIALOG: Nie samą grą uczestnik żyje. Podczas szkolenia odbywają się tzw. Okna Dialogu Trenerskiego, na których będziesz miała czas na refleksję, wyciąganie wniosków i pytania.

nagroda

NAGRODA: Ostatecznym celem gry w pierwszym dniu jest zdobycie nagrody głównej ukrytej w sejfie.  

DZIEŃ 2:

praktyczny trening technik

CASE STUDY: W drugim dniu szkolenia poświęcimy najwięcej czasu na przećwiczenie w praktyce, zdobytych pierwszego dnia narzędzi.

Szczegółowy program szkolenia – POBIERZ. 

Trenerzy

Krzysztof Tomczuk – Ekspert w zakresie perswazji windykacyjnej. Gorący zwolennik wprowadzania naukowo potwierdzonych narzędzi wywierania wpływu do rozmów windykacyjnych. Propagator nowoczesnych metod szkoleniowych. Pasjonat pomiarów czynników skuteczności interwencji windykacyjnych. Pracował jako telewindykator w dwóch dużych bankach i firmie windykacyjnej. Swój pierwszy milion ściągnął w 2008 roku. Regularnie odsłuchuje rozmowy windykatorów z różnych branż w ramach audytów przed szkoleniami oraz monitoringów poszkoleniowych. Jest autorem DNA Windykatora – narzędzia do pomiarów jakości perswazyjnej i negocjacyjnej. Osobiście odsłuchał prawie 20000 rozmów.

SEBASTIAN HARMAZY- Niestrudzony poszukiwacz nowych narzędzi szkoleniowych przyśpieszających rozwój kompetencji windykacyjnych. Specjalista w dziedzinie 

komunikacji niewerbalnej. Doświadczony trener-praktyk, który porzucił katedrę filozofii na rzecz windykacji należności. Jest twórcą windykacyjnego escape roomu, oraz fabularnych, outdoorowych szkoleń team buildingowych dla windykatorów. Współtworzył i wprowadzal na rynek pionierskie szkolenia windykacyjne wykorzystujace grywalizację. Przeszkolił prawie 2000 windykatorów z różnych sektorów (banki, firmy windykacyjne, firmy pożyczkowe, kancelarie prawne i komornicze).

Co? Gdzie? Kiedy?

Formuła szkolenia: Grywalizacja + Case Study Miejsce i termin: 25-26/04/2019, Wrocław, Hotel Patio Cena za uczestnika: 2900 netto/uczestnik Ilość uczestników: 12

Godziny trwania: dzień 1 (9.00-17.00) dzień 2 (8.00-16.00)

✓ 2-dniowe szkolenie „TRENER WINDYKACJI – NARZĘDZIOWNIA”

✓Pełny catering (przerwy kawowe, obiadowe)

✓ Indywidualne skrypty poszkoleniowe

✓ Certyfikat „Trener windykacji”

✓ 30-dniowe darmowe konsultacje (telefonicznej i mailowe)

Zgłoszenia:

tel: 668 164 517 mail: biuro@architekciwindykacji.pl

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora