Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne
Blog.

Postaw na rozwój swoich windykatorów! Wyślij ich na najbliższe szkolenie 22-23.04.2024 Warszawa

Postaw na rozwój swoich windykatorów! Wyślij ich na najbliższe szkolenie 22-23.04.2024 Warszawa

Czy Twoi ludzie mają doświadczenie z klientami opóźniającymi się ze spłatą? Jeśli tak, doskonale rozumiecie, jak stresujące i czasochłonne mogą być rozmowy windykacyjne. Ale co powiecie na okazję, aby wasi pracownicy zdobyli kluczowe kompetencje w obsłudze takich klientów? Zapraszamy Was na nasze nadchodzące szkolenie otwarte z zakresu windykacji polubownej.

Szkolenie Profesjonalny Windykator to idealna okazja do poszerzenia umiejętności Waszego zespołu. W trakcie tego intensywnego kursu nie tylko poznają oni sprawdzone narzędzia perswazyjne wykorzystywane przez doświadczonych windykatorów, ale również będą mieli szansę przetestować je w praktyce i uzyskać natychmiastową informację zwrotną.

Co zyskacie, wysyłając Waszych pracowników na nasze szkolenie?

Poznają i przetrenują techniki stosowane przez najlepszych windykatorów. Dzięki praktycznym ćwiczeniom i studium przypadków zrozumieją, jak efektywnie działać w trudnych sytuacjach.

Uzyskają natychmiastową informację zwrotną do swoich rozmów. Nasz doświadczony trener pomoże im zidentyfikować mocne strony ich działań oraz obszary, które można jeszcze udoskonalić.

Nabiorą większej pewności siebie w prowadzeniu rozmów windykacyjnych. Dzięki praktycznym wskazówkom i wsparciu ekspertów zdobędą niezbędne narzędzia do skutecznego komunikowania się z klientami.

Dowiedzą się, jak zwiększyć spłacalność swoich deklaracji. Poznają strategie i techniki, które pomogą zachęcić klientów do terminowej spłaty zobowiązań.

Zwiększą komfort i skuteczność pracy dzięki nowym kompetencjom. Nasze szkolenie poprawi nie tylko efektywność windykacyjną, ale także ogólną jakość pracy Waszego zespołu.

Nie czekajcie! Zarezerwujcie już teraz miejsca na naszym szkoleniu i przygotujcie Wasz zespół do jeszcze bardziej skutecznej windykacji!

Data: 22-23.04.2024

Miejsce: Warszawa, Stacja Wiedzy, Kolejowa 47/lok U-23, 01-210 Warszawa

Cena: 1490 zł netto

Szczegóły szkolenia oraz możliwość rejestracji znajdziecie [tutaj] 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka! Zapisz się na newsletter i zgarnij prezent - ebook "Narzedziownia windykacyjna".

Subskrybuj i zgarnij prezent!

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka "Narzędziownia windykacyjna"

Proszę czekać...

Sprawdź skrzynkę  i odbierz ebooka. 

Zobacz spis wszystkich artykułów
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora