Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne
Blog.

Szkolenia windykacyjne dla Kancelarii Komorniczych – nowy trend!

Szkolenia windykacyjne dla Kancelarii Komorniczych – nowy trend!

Po co Kancelariom Komorniczym szkolenia windykacyjne? Gdzie pracownicy Kancelarii mają rezerwy kompetencyjne?

Pracownicy Kancelarii komorniczych kontaktujący się na co dzień z dłużnikami przez telefon, najczęściej posiadają odpowiednią wiedzę pozwalającą im sprawnie procesować sprawę nad którą pracują. Wyzwaniem jednak jest efektywny kontakt z dłużnikiem, czyli taki który sprawi, że dłużnik dokona spłaty mimo, że najczęściej rozmowę zaczyna od słów: „nie mam pieniędzy”.

Windykacja telefoniczna w Kancelarii Komorniczej?

Kontakt telefoniczny jest najefektywniejszy kosztowo i firmy windykacyjne, które dziś można by nazwać zarówno partnerem jak i konkurencją Kancelarii komorniczych, dobrze to wiedzą. Także Kancelarie zaczynają coraz intensywniej eksplorować ten obszar, szkoląc i rozwijając swoich pracowników, mając nadzieje, że ich komunikacja z dłużnikiem będzie przynosiła większe korzyści. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie ze strony Kancelarii Komorniczych na szkolenia z zakresu windykacji należności przez telefon, zaprojektowaliśmy 2-dniowy intensywny warsztat składający się tylko i wyłącznie ze sprawdzonych i skutecznych technik: negocjacji, argumentacji oraz wywierania wpływu predysponowanych temu etapowi opóźnień.

Wielki Test Kompetencji Windykacyjnych

Sprawdź się

Zaawansowane negocjacje dla pracowników Kancelarii Komorniczych?

Jak prowadzić negocjacji z dłużnikami, którzy niejedno słyszeli od swoich wierzycieli? Jak angażować dłużnika w spłatę? Jak efektywniej szukać dodatkowych dochodów i przekonywać do spłaty? Jak neutralizować wymówki? Jak zwiększać deklarowane i wpłacane kwoty? To wszystko uczestnik nie tylko pozna, ale będzie miał okazję przećwiczyć podczas szkolenia, dzięki wykorzystywanemu przez nas Mobilnemu Call Center. Co więcej w trakcie szkolenia otrzyma także informacje na gorąco dotyczącą przeprowadzanych przez niego rozmów.

Jak wygląda nasze szkolenie?

Szkolenie prowadzone dynamicznie, w pełni angażujące uczestników, ciekawe i odkrywcze. Prowadzone w profesjonalny sposób, z poczuciem humoru i dobrym przygotowaniem technicznym. – Dominika Śliwińska KANCELARIA KOMORNICZA PRZY SĄDZIE REJONOWYM POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA PAWEŁ ŚLIWIŃSKI

Jeżeli chciałbyś porozmawiać o szkoleniu dla swojego zespołu, napisz do nas biuro@architekciwindykacji.pl lub zadzwoń 668164517.

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka! Zapisz się na newsletter i zgarnij prezent - ebook "Narzedziownia windykacyjna".

Subskrybuj i zgarnij prezent!

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka "Narzędziownia windykacyjna"

Proszę czekać...

Sprawdź skrzynkę  i odbierz ebooka. 

Zobacz spis wszystkich artykułów
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora