Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne
Blog.

Trener windykacji…w abonamencie?

Trener windykacji…w abonamencie?

Wykształcenie profesjonalnego trenera, którego jedynym zadaniem nie będzie comiesięczny odsłuch wraz z suchą informacją zwrotną na skrzynkę windykatora musi potrwać. Wyposażenie go zarówno w narzędziownię stricte trenerską i dodatkowo zbudowanie u niego windykacyjnej bazy merytorycznej musi kosztować. W trakcie nabywania tej wiedzy przyszły trener musi mieć też czas na przekuwanie jej w umiejętności i zbieranie doświadczeń na sali szkoleniowej oraz w kontaktach 1 na 1. Popełnianie błędów i wyciąganie wniosków. Jeśli będzie ambitny, kreatywny i naprawdę polubi to co robi, zacznie eksperymentować jeszcze więcej i szukać nowych rozwiązań. Będzie testował nowe formy szkoleń, sprawdzał różne metody wsparcia w rozwoju, aż w końcu stanie się trenerem jakiego warto i opłaca się mieć w swojej firmie. Doświadczonym, pełnym wiedzy, wniosków i analiz. Gotowym wykorzystać cały ten pakiet do wsparcia firmy w osiąganiu celów biznesowych. Ale to trochę potrwa. Raczej lata, niż miesiące.

Skąd to wiem? Bo sam taką drogę przeszedłem.

Dlatego proponujemy alternatywne rozwiązanie „na już”, dla powyższego długotrwałego i kosztownego procesu. Proponujemy naszego Trenera (lub cały zespół) w abonamencie.

Trwałe zmiany kompetencyjne można osiągnąć tylko poprzez stałe i regularne wsparcie rozwojowe. Jednorazowe szkolenie bez dalszego planu, pomiarów i wsparcia prawie zawsze polegnie. Windykator po powrocie ze szkolenia nie może zostać sam ze sobą, bo każdy dzień z nowymi technikami będzie dla niego wychodzeniem ze strefy komfortu. I w końcu paliwo mu się skończy. Nawet jak będzie widział pozytywne efekty na wynikach.

Przeczytaj też: Jak mierzyć jakość windykatorów. 

Co możemy zaoferować w ramach abonamentu?

Sprawdzone, długofalowe działania rozwojowe z nastawieniem na realizację celów biznesowych:

 • wprowadzenie zweryfikowanej i skutecznej metodologii odsłuchów
 • comiesięczne odsłuchy wraz z informacją zwrotną 1 na 1 od doświadczonego trenera
 • pomiar i weryfikacja postępów oraz korelacja z odzyskiem
 • regularne warsztaty z podziałem na grupy kompetencyjne
 • wykorzystanie Mobilnego Call Center do treningów wybranych umiejętności
 • szkolenia z wykorzystaniem grywalizacji
 • mailingi z technikami windykacyjnymi dedykowanymi obsługiwanym sprawom
 • konkursy rozwojowe (np. Oskary windykacyjne)
 • utworzenie Bazy Rozmów Wzorcowych
 • wsparcie rozwojowe managerów/trenerów
 • konsultacje systemów premiowych

…I wiele, wiele innych.

A gdyby jeszcze koszt takiej usługi był niższy niż koszty utrzymywania trenera na etacie? Zadzwoń: 668 164 517 lub napisz: biuro@architekciwindykacji.pl

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka! Zapisz się na newsletter i zgarnij prezent - ebook "Narzedziownia windykacyjna".

Subskrybuj i zgarnij prezent!

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka "Narzędziownia windykacyjna"

Proszę czekać...

Sprawdź skrzynkę (także SPAM:) i odbierz ebooka. 

Zobacz spis wszystkich artykułów
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora