Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne
Blog.

500+ przeszkolonych windykatorów w 2017 roku!

500+ przeszkolonych windykatorów w 2017 roku!

Miniony rok był dla nas niezwykle pracowity i satysfakcjonujący, a kolejny 2018 zapowiada się jeszcze bardziej intensywnie!

Przez ostatnie 12 miesięcy przeszkoliliśmy ponad 500 Windykatorów, a 95% procent warsztatów odbyło się w naszej najnowszej formule: GRY WINDYKACYJNE.

Ta oparta na mechanizmach grywalizacyjnych metoda, dodatkowo wspierana przez zastosowanie Mobilnego Call Center, pozwala w pełni dopasowywać merytorykę do konkretnych potrzeb szkoleniowych. Ponadto, zdaniem uczestników, taka formuła sprawia, że szkolenie jest bardziej angażujące i praktyczne zarazem.

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka! Zapisz się na newsletter i zgarnij prezent - ebook "Narzedziownia windykacyjna".

Subskrybuj i zgarnij prezent!

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka "Narzędziownia windykacyjna"

Proszę czekać...

Sprawdź skrzynkę  i odbierz ebooka. 

Zobacz spis wszystkich artykułów
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora