Zamknij
Architekci Windykacji | Szkolenia windykacyjne
Blog.

Kurs windykacji online dla mikro, małych i średnich firm

Kurs windykacji online dla mikro, małych i średnich firm

Od dawna miałem poczucie, że mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa są osamotnione w kwestii windykacji swoich kontrahentów. Firmy windykacyjne, instytucje finansowe stale rozwijają kompetencje swoich ludzi, poznają nowe techniki perswazji, zasady negocjacji oraz analizują proces. Tymczasem w małym przedsiębiorstwie nierzadko jedna i ta sama osoba jest: windykatorem telefonicznym, systemem i procesem. I ma być w tym wszystkim oczywiście dobra.

Bardzo często otrzymywałem zapytania z takich małych przedsiębiorstw w sprawie szkoleń dla: jednej, dwóch czy trzech osób. I można by z nich zrobić w skali roku kilka grup szkoleniowych. Ale najczęściej okazywało się, że jednej firmie tylko taki termin pasuje, innej tylko taka lokalizacja i koniec końców wszyscy zostawali z niczym.

Dlatego postanowiłem przygotować kurs online WindykacjaPRO, który każdy będzie mógł przejść w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Bez pośpiechu, z możliwością dopasowania narzędzi do swojej branży, zadania pytań i wymiany doświadczeń z innymi.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Kurs dedykowany jest pracownikom z sektora MŚP, którzy chcą wykonywać swoją prace skuteczniej i bardziej komfortowo. Nie ma znaczenia zatem czy Twoje stanowisko w firmie to: „księgowa”, „księgowy”, „specjalista ds. monitoringu należność”, „pracownik windykacji” czy jakiekolwiek inne. Jeśli choćby część Twoich obowiązków sprowadza się do pilnowania terminowości faktur, to skorzystasz z wiedzy zawartej w kursie.

Windykacja to nie Harry Potter

Z jednej strony chciałbym napisać, że windykacja to trudna branża, wymagająca i nie każdy się w niej sprawdzi. Z drugiej jednak: o jakiej innej branży nie można by powiedzieć tego samego? Każdy chce by jego działka była wyjątkową, bo to sprawie, że lepiej się czujemy. Prawda jest jednak taka, że prowadzenie monitoringu należności czy też windykacji polubownej (jak zwał tak zwał), to nie czarna magia. I niewielkim nakładem sił można ją przenieść na wyższy poziom. Stosując proste techniki w rozmowach telefonicznych, poprawiając swoje szablony: smsów, maili oraz pism. Nie trzeba żadnych tajemnych zaklęć.

Wielki Test Kompetencji Windykacyjnych

Sprawdź się

Zawartość kursu

Kurs składa się z 20 lekcji, w których nauczysz się:

  • Jak zbudować proces windykacji w swojej firmie?
  • Kiedy podejmować jakie działania? Kiedy sms, mail, list, telefon?
  • Kiedy zastosować jakie sankcje?
  • Jak korzystać z absolutnie najważniejszego narzędzia w zakresie windykacji polubownej – czyli rozmowy windykacyjne. Jak zaczynać rozmowę, jak neutralizować wymówki, jak argumentować stanowisko, jak kończyć rozmowę. Jak radzić sobie z sytuacjami trudnymi?

To kompendium wiedzy, po którą najczęściej zgłaszali się do mnie w ostatnich latach pracownicy windykujący swoich kontrahentów w małych i średnich firmach.

Ponadto podczas kursu czekają na Ciebie: ćwiczenia, wyzwania, quizy, materiały dodatkowe oraz możliwość zadawania pytań pod każdą lekcją. Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu „WindykacjaPRO”. 

WindykacjaPRO – kurs online

Darmowa lekcja
Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka! Zapisz się na newsletter i zgarnij prezent - ebook "Narzedziownia windykacyjna".

Subskrybuj i zgarnij prezent!

Bądź na bieżąco i odbierz darmowego ebooka "Narzędziownia windykacyjna"

Proszę czekać...

Sprawdź skrzynkę  i odbierz ebooka. 

Zobacz spis wszystkich artykułów
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czego nie zdradzą Ci najlepsi windykatorzy

Pierwszy w Polsce praktyczny podręcznik ujawniający techniki najlepszych windykatorów. Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swoich rozmów – sprawdź co robią inni. Książka jest efektem 20 000 odsłuchanych rozmów, tysięcy godzin spędzonych w salach szkoleniowych z windykatorami oraz niezliczonych godzin analiz i pomiarów efektywności perswazyjnej.

Podręcznik windykatora